Ballagás

Az idei tanévben 49 diákunk fejezte be iskolánkban gimnáziumi tanulmányait. A 4. évfolyam utolsó tanítási napján, április 30-án ünnepélyes ballagás keretében búcsúztattuk el végzőseinket. Ezóta már túl vannak az írásbeli érettségi vizsgákon, és szorgalmasan készülnek a szóbeli vizsgákra, melyekhez sok sikert és minden jót kívánunk nekik!

Scroll to Top