Március 18-án, szerdán három diákunk vett részt az éves bécsi ifjúsági beszédversenyen. A „Klasszikus beszéd – középiskolások ” kategóriában meggyőzően mutatták be tudásukat.
A rendezvényen való részvétel nagyszerű gazdagodást jelent diákjaink számára: értékes tapasztalatokat szereznek a közönség előtti fellépésről, megtanulják, hogyan kezeljék a lámpalázat, és megmérkőzhetnek az egész Ausztriából érkező társaikkal.
A beszédek, melyeket hallottunk, lenyűgözőek és meghatóak voltak. Annál is inkább örömteli, hogy diákjaink – még a bécsi résztvevőkhöz képest is – hozzászólásaikkal remekül lépést tudtak tartani .
Egy dolog biztos: jövőre visszatérünk!



